Fethiye Araç Kiralama

Fethiye’yi Araç Kiralama Fırsatıyla Keşfedin!

Doğası, denizi ve kumsalları ile ülkemizin cennet köşelerinden biri kabul edilen Fethiye, şehrin karmaşa ve kalabalığından sıkılanlar için bağımlılık oluşturan bir yer niteliği taşıyor. Fethiye rent a car fırsatlarıyla şehrin keşmekeşinden kaçarak kendinize bir Fethiye rotası çizebilir; doğanın ya da denizin koynunda keyifle vakit geçireceğiniz bir zaman dilimi yaratabilirsiniz. Firmamızın profesyonel desteği ile tam da ihtiyacınıza uygun olacak aracı kolayca temin edebilir ve Ölüdeniz’den Likya Yolu’na, Şövalye Adası’ndan Kelebekler Vadisi’ne pek çok güzelliği gezi rotanıza dahil edebilirsiniz. Kiralık aracınızla plansız bir Fethiye turuna çıkıp sürpriz güzelliklerle karşılaşmak da iyi bir fikir olabilir.

Konforlu Bir Fethiye Tatili İçin Fethiye Araç Kiralama Hizmeti

Kısa bir süreliğine Fethiye’ye tatil için geldiyseniz bu zaman zarfında mümkün olduğunca fazla yeri görmek isteyecek ve zamanınızı boşa harcamaktan sakınacaksınız demektir. Bu eşsiz kentte birbirine pek da yakın olmayan çok sayıda güzellik olduğu düşünülürse, buraları gezip görmek için toplu taşıma kullanmak zamanınızın büyük bir kısmını yollarda geçirmenize neden olabilir. Firmamızın dilediğiniz noktadan teslim alarak ihtiyacınız kadar süre beğendiğiniz bir aracı kullanmanıza olanak sunan Fethiye araba kiralama hizmeti ile bu sorunu kolayca aşabilirsiniz. Hava ya da karayolu ile Muğla’ya ulaştıktan sonra kiralık araçlarımızı kullanarak Fethiye ve çevresindeki noktaları keyifle ve dilediğiniz zaman aralığında konforunuzdan taviz vermeden gezebilirsiniz.

Tarihe Yolculuk İçin Fethiye

Fethiye araç kiralama hizmetimizden yararlanarak yalnızca doğal güzelliklerin tadına varmakla kalmayarak tarihi yapıtları keşfetmeyi de tercih edebilirsiniz. Fethiye’nin en az koyları kadar değer taşıyan ve kendi zamanının önemli yerleşim yerlerinden olan tarihi bölgelerindeki hikayelerin izini sürebilirsiniz. Tlos, Pınara ve Telmessos antik kentleri görülmesi gereken noktaların başında geliyor. Kadyanda, Letoon ve Patara da gezi rotanıza dahil etmenizi önerdiğimiz noktalar arasında yer alıyor. Fethiye çevresinde yapacağınız heyecan dolu keşif yolculuğunda modern, konforlu, sigortalı ve bakımlı bir aracın yolculuğunu kolaylaştırmasını diliyorsanız Fethiye araç kiralama alternatiflerimiz hakkında bilgi almak ve rezervasyon oluşturmak üzere firmamızla iletişim kurabilir; müşteri odaklı hizmet ilkesiyle görev yapan personelle iletişim kurma kolaylığı yaşayabilirsiniz.

Fethiye Araç Kiralama Hakkında SSS

Fethiye'de araç kiralama fiyatları ortalama 480 TL’dir.

Fethiye'de araç kiraladıktan sonra Marmaris, Dalaman Havalimanı, Kalkan, Bodrum, Sarıgerme ve diğer bir çok lokasyonda aracınızı teslim edebilirsiniz.

Ekonomik tip Renault Symbol, Citroen C-Elysee, Fiat Egea araçlar Fethiye seyahati için idealdir. Ancak dilerseniz orta, üst ve SUV grup araçları da tercih edebilirsiniz.

Araçlarımızın tamamı şirketimiz Oscar Travel Turizm üzerine kayıtlı olmakla beraber, zorunlu trafik sigortası ve rent a car kaskoları bulunmaktadır.

Sigortanın geçerli olabilmesi için araçların uyuşturucu etkisi altında, alkollü ya da yasal hız sınırları üzerinde kullanılmaması ve araç kaza yerinden kaldırmadan trafik kaza tespit tutanağının tutulması ve kazada sürücünün ağır kusuru bulunmaması gereklidir.


Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir.


Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez.

Fethiye Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Fethiye lokasyonunda www.dalamanrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Fethiye araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.dalamanrentacar.com

Blog

Fethiye
Fethiye
4,6
Fethiye Araç Kiralama
Whatsapp Telefon