Fethiye Ölüdeniz Araç Kiralama

Işık ve Güneş Diyarına Yolculuk İçin Ölüdeniz Araç Kiralama

Ülkemizde ve dünyada bulunan plajlar arasında en güzellerinden biri olarak kabul edilen ve adı dünya çapındaki liste ve dergilerde yer bulan Ölüdeniz, antik dönemde ışık ve güneş diyarı şeklinde ifade ediliyor. Nefis kumsalı, baş döndüren turkuaz ve mavi rengi ile bir görsel şölen sunan bu eşsiz noktayı Ölüdeniz rent a car fırsatlarıyla keşfe çıkabilir; deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Toplu taşıma ile merkezden ulaşma olanağı bulunmakla birlikte, yanınıza almak isteyeceğiniz eşyalarınızla birlikte, zamanı dilediğiniz şekilde planlayarak burada vakit geçirmek isterseniz Ölüdeniz oto kiralama büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Özellikle ailenizle birlikte seyahat ediyorsanız ve küçük çocuklarınız da varsa, geniş kiralık araç filomuzdan size uygun aracı seçerek yolculuk konforunuzu katlayabilirsiniz. Mavi bayraklı Ölüdeniz Plajına alternatif olarak Belcekız Plajını da tercih edebilir ve tertemiz denizinde günlük streslerinizden arınabilirsiniz.

Araç Kiralamada Kalite ve Deneyim

Ölüdeniz ve çevresinde geçireceğiniz vakti en iyi şekilde değerlendirmenin bir aracı olarak firmamızın Ölüdeniz araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. 1994 yılından bu yana araç kiralama alanında hizmet veren firmamız, taşımacılık ve turizm sektöründeki gelişmeleri yakından izleyen profili, genç araçlardan oluşan geniş filosu ve müşteri ilişkilerini memnuniyet odağında sürdürmeyi ilke edinmiş personeli ile hizmet veriyor. Sektördeki deneyimin kazandırmış olduğu bakış açısı ile bölgenin en geniş araç filosunu oluşturan firmamız, yerel ve uluslararası standartları da dikkate alarak hizmet kalitesinde çıtayı zirveye taşıma hedefiyle hareket ediyor.


Ölüdeniz Araç Kiralama Fırsatları

Dalaman Rent A Car tarafından verilen Ölüdeniz Araç Kiralama hizmetinden yararlanmak isterseniz web sitemizden ya da diğer iletişim kanallarımızdan araç alternatifleri, ödeme koşulları ve araçların müsait olma durumu gibi detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Kiralamanızı günlük yapabileceğiniz gibi 30 gün üzerinden aylık olarak da yapabilirsiniz. Seyahat gününüzden bir süre önce rezervasyon yaptırarak dilediğiniz aracı kiralayabilme şansını artırabilir, seyahat planınızda bir değişiklik olduğu takdirde rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Üstelik ön ödemeli olarak yaptırmış olduğunuz rezervasyonu, rezervasyon vaktinden 48 saat öncesine kadar iptal etmeniz halinde herhangi bir ücret kesintisi de yapılmaz.

Fethiye Ölüdeniz Araç Kiralama Hakkında SSS

Fethiye Ölüdeniz'de araç kiralama fiyatları ortalama 200 TL’dir.

Fethiye Ölüdeniz'de araç kiraladıktan sonra Marmaris, Dalaman Havalimanı, Kalkan, Bodrum, Sarıgerme ve diğer bir çok lokasyonda aracınızı teslim edebilirsiniz.

Ekonomik tip Renault Symbol, Citroen C-Elysee, Fiat Egea araçlar Fethiye Ölüdeniz seyahati için idealdir. Ancak dilerseniz orta, üst ve SUV grup araçları da tercih edebilirsiniz.

Araçlarımızın tamamı şirketimiz Oscar Travel Turizm üzerine kayıtlı olmakla beraber, zorunlu trafik sigortası ve rent a car kaskoları bulunmaktadır.

Sigortanın geçerli olabilmesi için araçların uyuşturucu etkisi altında, alkollü ya da yasal hız sınırları üzerinde kullanılmaması ve araç kaza yerinden kaldırmadan trafik kaza tespit tutanağının tutulması ve kazada sürücünün ağır kusuru bulunmaması gereklidir.


Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir.


Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez.

Fethiye Ölüdeniz Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Fethiye Ölüdeniz lokasyonunda www.dalamanrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Fethiye Ölüdeniz araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.dalamanrentacar.com

Blog

Fethiye Ölüdeniz
Fethiye Ölüdeniz
4,0
Ölüdeniz Araç Kiralama
Whatsapp Telefon