Erken Rezervasyon Araç Kiralama

Tatil seyahatlerinizi gerçekleştirirken, seyahat planlaması ve konaklama planlaması için erken rezervasyon gerçekleştirirsiniz. Sonrasında seyahat edeceğiniz bölgede tatil programı için konforlu ve güvenli bir ulaşım sağlamak için de araç kiralama rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem sayfamız üzerinden araç teslimatının sağlanacağı nokta, hangi tarihler arasında kiralama yapılacağı ve hangi saatte hizmet başlangıcı yapılacağı gibi noktalarının belirlenmesi ile sağlanabilir.

Rezervasyon işlemini gerçekleştirmek için sayfamızda araç kiralama işlemlerinde gereken bilgileri girdikten sonra araçları listele butonuna tıklayabilirsiniz. Bu işlem sonrasında öncelikle size fırsat sunan araçları ve diğer araçları tek bir listede görebilirsiniz. Bu sayede yapacağınız işlem için araç seçimi gerçekleştirerek rezervasyon sayfasına geçiş sağlayabilirsiniz.

Rent A Car Rezervasyonunda Hangi Hizmetler Alınabilir?

Sayfada tarih ve teslimat verileriyle rent a car hizmetleri için araç seçiminizi sağladığınızda, rezervasyon işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem sonrasındaki adım sayesinde araçta size sunulan dahili hizmetleri ve ekstra hizmetleri görebilirsiniz. Dahili hizmetler arasında kasko sigortası, zorunlu trafik sigortası, teslim ücretleri ve 7/24 yol yardım yer almaktadır.

Sonraki adımda ise oto kiralama hizmeti almak için seçebileceğiniz ekstra hizmetleri seçebilirsiniz. Bu hizmetler arasında cam, far, lastik sigortası (LFC) ile teminat elde edebilirsiniz. Konforlu ve güvenli ulaşım için çocuk koltuğu talep edebilirsiniz. Koşulları sağlayan kişiler sayesinde ek sürücü hizmeti talep edebilirsiniz. Ulaşım kolaylığı için navigasyon ek hizmeti talep edebilirsiniz.

Araba Kiralama İşlemlerinde Son Adım Nedir?

Hizmet özelliklerini belirledikten sonra bir sonraki adımda araba kiralama için kişisel bilgilerinizi girdikten sonra ödeme işlemi yapabilirsiniz. Bu sayede rezervasyon işlemi tamamlanacaktır. Rezervasyon işlemi için araçların bulunduğu sınıfa göre yaş sınırlarını, ehliyet koşullarını, kilometre limitlerini ve yakıt limitlerini öğrenebilirsiniz.

Kiralama rezervasyonu gerçekleştirildiğinde, sağlanan kredi kartı bilgileri sayesinde ön provizyon işlemi ile araç sınıfına göre teminat sağlanacaktır. Sonrasında araç teslimatı sırasında kiralama süresine bağlı olarak hizmet ücreti peşin veya kredi kartı ile tahsil edilecektir. Kiralama süresini doldurduğunuzda, belirtmiş olduğunuz teslimat noktasına aracı ulaştırarak teslim edebilir ve sonrasında ön provizyon ile bloke konulan bedeli kredi kartınıza iade alabilirsiniz.

Whatsapp Telefon