Sıkça Sorulan Sorular

Araç Kiralama Genel Koşulları Hakkında

www.dalamanrentacar.com sayfamızdan online olarak veya +90 530 060 50 60 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak 09.00-19.00 saatleri arasında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kiracının araç kiralayabilmesi için, 21 yaş ve en az 1 yıllık geçerli B ehliyete sahip olması gerekir.

Günlük, aylık ve yıllık olarak araç kiralayabilirsiniz. Minimum kiralama süresi 1 gündür. Aylık kiralamalar 30 gün üzerinden hesaplanır.

Araçlarımızın tamamı şirketimiz Oscar Travel Turizm üzerine kayıtlı olmakla beraber, zorunlu trafik sigortası ve rent a car kaskoları bulunmaktadır.

Sigortanın geçerli olabilmesi için araçların uyuşturucu etkisi altında, alkollü ya da yasal hız sınırları üzerinde kullanılmaması ve araç kaza yerinden kaldırmadan trafik kaza tespit tutanağının tutulması ve kazada sürücünün ağır kusuru bulunmaması gereklidir.


Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir.


Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez.
Whatsapp Telefon