Dalaman Havalimanı Araç Kiralama

Ege ve Akdeniz’in en güzel tatil bölgeleri yılın her dönemi ilgi çeken yerlerden olsa da özellikle yaz aylarında cazibe merkezi haline gelen alanlar oluyor. Bu bölgelere yakınlığı ile bilinen Dalaman Havalimanı ise tüm bu rotaların orta noktasında yer almasıyla uzak noktalardan tatil yapmak üzere yolculuk yapan kişiler için bir durak olarak görülüyor. İşte bu noktada Dalaman Havalimanı’ndan çevre bölgelere ulaşımın nasıl sağlanacağı ile ilgili bir ihtiyaç ortaya çıkıyor. Pek çok kişi dalaman rent a car hizmetlerini tercih ederek rahat ve konforlu bir yolculukla tatillerini keyifli şekilde hiçbir sorun yaşamadan başlatmak istiyor.

Fethiye Tatillerinde Dalaman Araç Kiralamadan Yararlanın!

Köyceğiz, Marmaris, Dalyan gibi tatil bölgelerinin yanı sıra Fethiye’ye de çok yakın bir konumda bulunan Dalaman’a gelindiğinde buradan çok kısa süreler içinde dalaman oto kiralama hizmetleri ile Fethiye’ye ulaşım sağlamak da mümkün olabiliyor. Benzersiz plajlara sahip Fethiye, turkuaz rengindeki denizinin yanı sıra koylarıyla, adalarıyla ve uçsuz bucaksız çam ormanlarıyla doğanın içinden bir tatil arayan herkesin aradığı huzuru bulabileceği yerlerden biri oluyor. Ölüdeniz ve ona bağlı Belcekız Plajı, Fethiye’deki Çalış Plajı, Kelebekler Vadisi, Kayaköy Mezarlıkları, antik kentler ve Saklıkent Kanyonu gibi birçok noktaya geçiş bölgesi sayılabilecek Fethiye’de Dalaman araba kiralama hizmetleriyle dilediğiniz gibi yolculuk yapabilir ve doğanın güzelliklerine yakından tanıklık edebilirsiniz.

Farklı Sürelerle Araç Kiralama Seçeneklerini Değerlendirin!

Fethiye’ye geldikten sonra yararlanılabilecek Dalaman araç kiralama hizmetleri günlük, haftalık veya aylık sürelerle ya da daha uzun sürelerle alınabilmektedir. Bu kolaylıktan yararlanarak Fethiye ve çevresindeki tatil bölgelerinin tamamını gezecek kadar uzun tatillerde bile araç kiralayarak çok uygun fiyatlarla rahatlıkla gezebilirsiniz. Size ait özel araçlar olduğu için kiralık araçları istediğiniz zaman istediğiniz yerlere götürebilir ve çok kısa sürelerde birbirine yakın tatil alanlarında gezintiler yapabilirsiniz. Araç kiralama için belirlenmiş olan fiyat seçeneklerinin de sürelere bağlı olarak değişiklik göstermesi özellikle uzun sürelerle yapılan kiralama işlemlerinde çok büyük bir avantaj sağlayarak alternatif ulaşım yollarına göre çok daha uygun fiyatlarla yolculuk yapmanızı sağlayabilir.

Dalaman Havalimanı Araç Kiralama Hakkında SSS

Dalaman’da araç kiralama fiyatları ortalama 450 TL’dir.

Dalaman'da araç kiraladıktan sonra Marmaris, Fethiye, Kalkan, Bodrum, Sarıgerme ve diğer bir çok lokasyonda aracınızı teslim edebilirsiniz.

Ekonomik tip Renault Symbol, Citroen C-Elysee, Fiat Egea araçlar Dalaman seyahati için idealdir. Ancak dilerseniz orta, üst ve SUV grup araçları da tercih edebilirsiniz.

Araçlarımızın tamamı şirketimiz Oscar Travel Turizm üzerine kayıtlı olmakla beraber, zorunlu trafik sigortası ve rent a car kaskoları bulunmaktadır.

Sigortanın geçerli olabilmesi için araçların uyuşturucu etkisi altında, alkollü ya da yasal hız sınırları üzerinde kullanılmaması ve araç kaza yerinden kaldırmadan trafik kaza tespit tutanağının tutulması ve kazada sürücünün ağır kusuru bulunmaması gereklidir.


Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir.


Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez.

Dalaman Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Dalaman Havalimanı lokasyonunda www.dalamanrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Dalaman Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.dalamanrentacar.com

Blog

Dalaman Havalimanı
Dalaman Havalimanı
4,4
Dalaman Havalimanı Araç Kiralama
Whatsapp Telefon