Dalyan

Tatillerde Dalyan Oto Kiralama Tercihleri

Özellikle yaz aylarında tatil için tercih edilen dalyan Ege ile Akdeniz’in birleşim noktasında bulunan harika bir doğa harikasıdır. Mükemmel denizi ve yeşil ile mavinin birleştiği harika doğa yapısı dinlenmek ve eğlenmek için tatillerde ilk tercihlerden birisi olmasını sağlamaktadır. Bu harika yerde güzel bir tatil yapmak gezmeyi de beraberinde getirmektedir. Gezmek için de Dalyan rent a car işlemlerini yapmayı ilk akla getiren durum olacaktır. Bu konuda firmamız sizlere oldukça başarılı şekilde hizmetler sunarak tatilinizi en güzel şekilde geçirmenizi sağlamaktadır. Kolay bir şekilde istediğiniz aracı kiralamanızı sağlayarak tatilinizde gezerek Dalyan’ın her yerini görmeniz ve güzel bir tatil geçirmeniz sağlanacaktır.

Gezerek Tatilin Keyfini Çıkaracaksınız

Özellikle antik çağların belgeleri olan Kaunos antik şehri ile Kral kaya mezarlıkları Dalyan’ın en önemli yerlerinden birisidir. Yapılacak gezi veya tatillerde buralarında görülmesi tatilcilerin en büyük isteklerinden birisidir. Firmamızdan kolay şekilde Dalyan oto kiralama hizmetini alarak kolay bir şekilde sizlerde bu güzel yerleri görebilirsiniz. Ayrıca eskiden padişahların kullandığı Sultaniye Kaplıcalarına gitmeniz mümkün olacaktır. Yine araç kiralama ile firmamızdan alacağınız konforlu aracınız ile daha önce Dastin Hoffman ve Sting gibi ünlü yıldızlarında gittiği çamur banyolarına giderek cildinizin gençleşmesini sağlayabilirsiniz. Gezilmesi gereken birçok ayrı güzelliği bulunan Dalyan’da yapacağınız tatilde Dalyan araba kiralama hizmetlerimizden yararlanarak en güzel tatili geçirebilirsiniz.

Unutulmayacak Bir Tatil İçin Sizi Bekliyor

Eşsiz koyları ve harika doğal yapısı ile birçok canlı türünün de geldiği Dalyan özellikle caretta carettaların uğrak yeridir. Bu sevimli canlı türü ile tanışma fırsatını Dalyan’da bulabilirsiniz. Birçok farklı deniz canlısının bulunduğu olağanüstü güzelliklerdeki denizinden sizlerde faydalanabilirsiniz. Yapacağınız araç kiralama işlemi ile Dalyan’da bulunan birçok balık restoranına veya eğlence kulübüne giderek en güzel deniz ürünlerini tadabilir ve eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Firmamız Dalyan araç kiralama işlemlerinde sizlere oldukça geniş araç seçeneği ile hizmet sunarak sizlerin bu konudaki tüm ihtiyaçlarına çözüm üretebilmektedir. En güzel tatili geçirmek için tercih edebileceğiniz Dalyan sizlerin unutulmaz bir tatil yaşamanız için her şeye sahiptir.

Dalyan Araç Kiralama Hakkında SSS

Dalyan'da araç kiralama fiyatları ortalama 180 TL’dir.

Dalyan'da araç kiraladıktan sonra Marmaris, Fethiye, Dalaman Havalimanı, Kalkan, Bodrum, Sarıgerme ve diğer bir çok lokasyonda aracınızı teslim edebilirsiniz.

Ekonomik tip Renault Symbol, Citroen C-Elysee, Fiat Egea araçlar Dalyan seyahati için idealdir. Ancak dilerseniz orta, üst ve SUV grup araçları da tercih edebilirsiniz.

Araçlarımızın tamamı şirketimiz Oscar Travel Turizm üzerine kayıtlı olmakla beraber, zorunlu trafik sigortası ve rent a car kaskoları bulunmaktadır.

Sigortanın geçerli olabilmesi için araçların uyuşturucu etkisi altında, alkollü ya da yasal hız sınırları üzerinde kullanılmaması ve araç kaza yerinden kaldırmadan trafik kaza tespit tutanağının tutulması ve kazada sürücünün ağır kusuru bulunmaması gereklidir.


Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir.


Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez.

Dalyan Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Dalyan lokasyonunda www.dalamanrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Dalyan araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.dalamanrentacar.com

Blog

Dalyan
Dalyan
Dalyan Araç Kiralama
Whatsapp Telefon