Antalya Kaş

Kaş Tatilinde Araç Kiralama Hizmetleri

Antalya’nın en güzel beldelerinden birisi olan Kaş oldukça şirin ve güzel bir liman kasabasıdır. Ülkemiz gibi dünyadan da birçok kişi tatiller için Kaş’ı tercih etmektedir. Bu güzel belde de birçok doğa harikasının bulunması ve tarihi alanın bulunması mümkündür. Gece hayatı konusunda da oldukça fazla seçenekler sunan Kaş gezilmesi gereken güzel bir kasabadır. Yapılacak tatillerde Kaş rent a car hizmetleri tatilin gezerek çok daha güzel bir şekilde geçirilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle de tatilde bir yerde kalmak yerine gezmeyi tercih eden kişiler bu hizmetlerden yararlanarak tatillerini en güzel şekilde geçirmektedir.

Tatilde Uygun Fiyatlar ile Araç Kiralamak

Güzel bir tatil gezilerek ve farklı yerlerin görülmesi ile çok daha eğlenceli ve unutulmaz olabilir. Bunun sağlanması için firmamız Kaş araba kiralama konusunda sizlere en kaliteli hizmetleri profesyonel şekilde sunmaktadır. Kaş ve Antalya’nın farklı bölgelerine giderek daha fazla yer görmek ve çok gezerek en güzel tatilinizi yaşamak için firmamız sizlere en uygun fiyatlar ile araç kiralamanızı sağlamaktadır. Geniş araç seçeneğimiz ile sizlerin ekonomisine en uygun araçların bulunmasını sağlıyoruz. Konforlu ve güvenli bir seyahat için geniş araç seçeneğimizden Kaş araba kiralama işlemleri için tercihler yapabilirsiniz. Tatilinizi Kaş gibi oldukça zengin bir doğa harikası ve tarihi alanı olan bir yerde yapıyorsanız bolce gezi planı yapabilirsiniz ve firmamız sizlere bunun için en başarılı hizmetleri sunmaktadır.

Unutulmaz Kaş Tatili Sizleri Bekliyor

Kaş’ın olağanüstü doğasının tadını çıkartmak ve aileniz ile en güzel tatili yapmak tüm yılın yorgunluğundan kurtulmanızı sağlamanın yanında çok güzel anıları oluşturmanızı da sağlayacaktır. Keyifli ve unutulmaz bir Kaş tatili yapmak ve Antalya ile Kaş’ın gezilmedik yerini bırakmamanız sizlere sunacağımız Kaş araç kiralama hizmetleri ile oldukça kolay şekilde mümkün olacaktır. Aracınızı kolay bir şekilde sizlere en uygun olan marka ve modelde seçerek tüm tatilinizde güvenli ve konforlu seyahat edebilirsiniz. Sizlere bu konuda oldukça geniş bir araç seçeneği yanında en kaliteli araç kiralama hizmetlerini sunmaktayız.

Antalya Kaş Araç Kiralama Hakkında SSS

Antalya Kaş'ta araç kiralama fiyatları ortalama 230 TL’dir.

Antalya Kaş'ta araç kiraladıktan sonra Marmaris, Dalaman Havalimanı, Kalkan, Bodrum, Antalya Havalimanı ve diğer bir çok lokasyonda aracınızı teslim edebilirsiniz.

Ekonomik tip Renault Symbol, Citroen C-Elysee, Fiat Egea araçlar Antalya Kaş seyahati için idealdir. Ancak dilerseniz orta, üst ve SUV grup araçları da tercih edebilirsiniz.

Araçlarımızın tamamı şirketimiz Oscar Travel Turizm üzerine kayıtlı olmakla beraber, zorunlu trafik sigortası ve rent a car kaskoları bulunmaktadır.

Sigortanın geçerli olabilmesi için araçların uyuşturucu etkisi altında, alkollü ya da yasal hız sınırları üzerinde kullanılmaması ve araç kaza yerinden kaldırmadan trafik kaza tespit tutanağının tutulması ve kazada sürücünün ağır kusuru bulunmaması gereklidir.


Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir.


Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez.

Antalya Kaş Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Kaş lokasyonunda www.dalamanrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Kaş araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.dalamanrentacar.com

Blog

Antalya Kaş
Antalya Kaş
Kaş Araç Kiralama
Whatsapp Telefon